Засідання кафедри технологій виробництва і професійної освіти

20 червня 2023 року відбулось засідання кафедри ТВіПО.

На початку засідання кафедри до викладачів кафедри звернувся директор НН ІТОТТ Потапенко Едуард Володимирович, який наголосив на необхідності ретельно підготуватись до акредитації, яку кафедра буде проходити восени, акцентував увагу на ключових етапах підготовки до акредитації.

Після цього завідувач кафедри Бурдун Віктор Васильович підбив підсумки навчального року.

Серед досягнень кафедри він зазначив:

• Проведення конференції «Сучасна наука та освіта: стан, проблеми, перспективи», яка відбулась 20-21 березня 2023 року.
  • Проведення міжкафедрального семінару «Проблеми технологічної освіти», в якому крім кафедри ТВіПО взяли участь кафедра технологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, м. Умань і кафедри технологічної та професійної освіти Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, м. Кропивницький.
  • Проведення, спільно з Луганським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти науково-практичного семінару «Національно-патріотичне виховання засобами декоративно-вжиткового мистецтва» для здобувачів освіти спеціальності «Середня освіта. Трудове навчання та технології», вчителів трудового навчання Луганської області і міста Лубни.
  • Підготовка трьох номерів наукового журналу «Науковий пошук молодих дослідників».
  • Публікація викладачами кафедри у цьому навчальному році п’яти статей у
  • Проходження викладачами кафедри різноманітних курсів підвищення кваліфікації.
  • Публікація шести навчально-методичних праць.
  • Оновлення навчальних планів і ОПП з трьох спеціальностей кафедри.
  • Успішне проведення підсумкової атестації на першому і другому рівнях вищої освіти.

Було затверджено звіти з навчальної, наукової, методичної та організаційної роботи викладачів кафедри за другий семестр навчального року та кафедри за 2022-2023 навчальний рік.

Доцентка Олена Володимирівна Скібіна доповіла про процес оновлення робочих навчальних програм та силабусів освітніх компонентів кафедри.

Старший викладач Наталя Олексіївна Бикадорова охарактеризувала профорієнтаційну роботу кафедри.

Засідання кафедри завершилося, визначенням стратегічних напрямів роботи кафедри на наступний навчальний рік, розстановкою пріоритетів у підготовці до акредитації освітньо-професійної програми спеціальності «Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології» у 2023-2024 н.р.

Сподіваємось, що наступного року досягнення кафедри будуть не менш вагомими.

Кафедра технологій виробництва і професійної освіти