Підсумки роботи наукового гуртка «Наукові здобутки з хімії, географії та наук про Землю»

Підведено підсумки роботи наукового гуртка «Наукові здобутки з хімії, географії та наук про Землю» у 2022-2023 н. р.

21 червня на кафедрі хімії, географії та наук про Землю відбулись чергові загальні збори членів наукового гуртка «Наукові здобутки з хімії, географії та наук про Землю» (керівник – Сопов Дмитро Сергійович, Ph.D. з наук про Землю, в. о. завідувача кафедри хімії, географії та наук про Землю), де відповідно до плану роботи наукового гуртка відбулось підведення підсумків роботи наукового гуртка у 2022-2023 н. р.

За результатами роботи наукового гуртка було відзначено кращих молодих науковців, серед яких:

1) Бітімєров Антон Сергійович
2) Буза Олег Петрович
3) Зеленський Іван Васильович
4) Козлова Катерина Валеріївна
5) Семенова Світлана Олексіївна
6) Щебець Мєхрібан Тамазанівна

Також підведено підсумки публікаційної діяльності здобувачів вищої освіти за результатами їхньої участі у науковому гуртку у 2022-2023 н.р.:

1) Зеленський І. В., Сопов Д. С. До сучасних методів досліджень з використанням геоінформаційних систем та комп’ютерної техніки в природничих науках. Природничі науки: проєкти, дослідження, перспективи: матеріали ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції / ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»; укладачі: Мацай Н. Ю., Кирпичова І. В., Березенко К. С. К.: «Талком», 2022.

2) Dmytro Sopov, Kateryna Kozlova, Svitlana Semenova. The impact of the Russian-Ukrainian war on the anthropogenic landscapes of eastern Ukraine. Теоретичні та практичні дослідження в галузі гуманітарних і природничих наук : матеріали науково-практичної конференції (м. Запоріжжя, 24-25 лютого 2023 р.). Одеса: Видавництво «Молодий вчений», 2023. С. 25–27.

3) Dmytro Sopov, Mehriban Shchebets. To the problem of methods in land management and cadastral research: geographical approach. Innovative projects and paradigms of international education. A collection of theses: materials of I International multidisciplinary scientific and practical Internet conference «Innovative projects and paradigms of international education» (Georgia, Tbilisi, Ukraine, Kyiv, February 28 – March 1, 2023), Georgian Aviation University, 2023, P. 186–188.

4) Сопов Д. С., Бітімєров А. С. Ґрунти й природна рослинність Луганської області. Факультет природничих наук: Дні науки – 2023 : зб. матеріалів доп. учасн. наук.-практ. конф. Полтава. ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка: Миргород, 2023. С. 137–139.

5) Сопов Д. С., Карпенко Т. А., Буза О. П. Геолого-тектонічна будова і рельєф Луганщини. Факультет природничих наук: Дні науки – 2023 : зб. матеріалів доп. учасн. наук.-практ. конф. Полтава. ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка: Миргород, 2023. С. 139–143.

Наприкінці засідання члени наукового гуртка проявили зацікавленість щодо подальшої праці наукового гуртка і у наступному навчальному році, обговорили нові ідеї й організаційні моменти майбутніх зустрічей.

Кафедра хімії, географії та наук про Землю