Підсумкова атестація бакалаврів  в НН ІФМІТ

У навчально-науковому інституті фізики, математики та інформаційних технологій в середині червня відбулась підсумкові атестації здобувачів вищої освіти за ступенем бакалавр.

У навчально-науковому інституті фізики, математики та інформаційних технологій у період з 13 червня по 16 червня 2023 відбулась підсумкові атестації здобувачів вищої освіти за ступенем бакалавр.

Під час державної атестації свої знання показували бакалаври наступних освітніх програм та спеціальностей :

• освітня програма „Інформаційна діяльність” спеціальності 029 „Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”;
  • освітня програма „Інженерія програмного забезпечення” спеціальності 121 „Інженерія програмного забезпечення”;
  • освітня програма „Комп’ютерна інженерія” спеціальності 123 „Комп’ютерна інженерія” (денна та заочна форми навчання);
  • освітня програма „Математика, фізика” спеціальності 014 „Середня освіта”;
  • освітня програма „Комп’ютерні науки та інформаційні технології” спеціальності 122 „Комп’ютерні науки”.

Здобувачі вищої освіти складали комплексні іспити з фахових дисциплін за захищали бакалаврські роботи.

Більшість здобувачів першого (бакалаврського) рівня освіти ґрунтовно відповіла на основні та додаткові запитання комісії та отримала позитивні результати у підсумковій атестації.

Слід  особливо відзначити високу теоретичну та практичну підготовку студентів: Бухтіярова Каріна, Адамович Олеся, Черкасова Людмила, Скарга Вікторія, Снєжко Олександр, Донченко Владислав, Клопов Дмитро.

Ми щиро вітаємо наших випускників, які успішно завершили цей етап навчання і отримали бакалаврський рівень вищої освіти. Бажаємо їм неймовірних досягнень в майбутньому та сподіваємось, що зможемо зустрітися з ними знову, коли вони стануть магістрантами.

Навчально-науковий інститут фізики,
математики та інформаційних технологій