ЗАПРОШУЄМО НА ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ!

Вже стало доброю традицією в усьому світі до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року) відзначати Олімпійський день. Олімпійський день – це родинне свято спорту, де кожний знаходить собі заняття до душі та зможе відчути себе справжнім ОЛІМПІЙЦЕМ.

Запрошуємо всіх бажаючих викладачів, співробітників університету, здобувачів вищої освіти і просто любителів спорту на ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ.

Захід організований Навчально-науковим інститутом фізичного виховання і спорту ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» з метою розвитку Олімпійського руху в Україні, поширення ідей олімпізму серед громадян країни, пропаганди здорового способу життя, залучення широких верств населення до регулярних занять фізичної культурою і спортом.

У програмі заходу: руханка з чемпіонами і легкоатлетичний пробіг.

Дата і час проведення: 22 червня о 10.00

Місце проведення: м. Лубни, вул. Генерала Ляскіна, 2 (біля центрального входу)

Буде цікаво, приходьте!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Перемагаємо у спорті – непереможні на фронті!