Гуманітарна допомога

18 червня ЛНУ імені Тараса Шевченка прийняв великий вантаж гуманітарної допомоги від закордонного закладу-партнеру університету Бата, графство Сомерсет, Великобританія.

Передача вантажу для Луганського національного університету імені Тараса Шевченка здійснювалася на підставі рамкової угоди про співробітництво, яка була укладена восени 2022 року, за сприяння відділів міжнародних зв’язків обох університетів.

В рамках цієї угоди про співробітництво здійснюється ще низка програм співпраці, зокрема мобільність студентів та дослідників.

Гуманітарна допомога була загальною вагою 490 кг, 4 палети європейського розміру та три окремих великих коробки. У них знаходиться обладнання для облаштування хімічної лабораторії та лабораторії фізико-математичних наук. Окремо приїхали три точки доступу відповідно до системи відеоконференцзв’язку.

Разом до перемоги! Дякуємо за співпрацю! Слава Україні!

Володимир Мороз
голова профспілкової організації ЛНУ імені Тараса Шевченка