Підсумкова атестація здобувачів освіти на ФПН

На ФПН пройшла підсумкова атестація здобувачів вищої освіти 4-го курсу першого (бакалаврського) рівня.

Згідно графіку підсумкової атестації факультету природничих наук, 12-13 червня пройшла підсумкова атестація здобувачів вищої освіти 4-го курсу першого (бакалаврського) рівня спеціальності 014.05 Середня освіта. Біологія та здоров’я людини, 091 Біологія, 201 Агрономія. Атестація всіх спеціальностей відбувалася у вигляді письмового іспиту.

Здобувачі вищої освіти продемонстрували високі знання з відповідних дисциплін. Зокрема, результати комплексних письмових робіт показали, що здобувачі освіти спеціальності 201 Агрономія на достатньому рівні оволоділи технологіями вирощування найбільш поширених сільськогосподарських культур; студенти спеціальності 014.05 Середня освіта. Біологія та здоров’я людини – технологіями викладання та знаннями про живу природу. Всі здобувачі освіти успішно здали атестаційний екзамен.

По завершенні підсумкової атестації члени екзаменаційної комісії побажали випускникам подальшого професійного зростання та будування успішної кар’єри.

Факультет природничих наук