ЗБІР FEEDBACK ПІСЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ОНЛАЙН КУРСУ З КІБЕРГІГІЄНИ

Запрошуємо усіх, хто скористався унікальною можливістю, пройти дистанційний курс «Базові правила безпеки в цифровому середовищі» пройти опитування та взяти участь у серії зустрічей.

Запрошуємо усіх, хто скористався унікальною можливістю, пройти дистанційний курс «Базові правила безпеки в цифровому середовищі» в межах співробітництва між ЛНУ імені Тараса Шевченко та Фондом цивільних досліджень та розвитку США в рамках грантової угоди G-202301-69860 пройти опитування після курсу,

А також взяти участь у серії зустрічей із Геннадієм Могильним та відповідальними особами вашого навчального підрозділу, які відбудуться з 13/06/2023 по 21/06/2023 у ході яких є можливість висловити свої думки, щодо курсу.

За додатковими запитаннями звертайтесь до Могильного Геннадія Анатолійовича (g.mogilniy@gmail.com, +380 66 1733 850) – директора Навчально-наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій.

Навчально-науковий інститут фізики, математики
та інформаційних технологій.