Обговорення дискусії

8 червня здобувачі вищої освіти спеціальності «Політологія» першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів провели обговорення дискусії.

Дискусія була представлена напередодні 7 червня ГО «Ukrainian Institute for the Future» (спікер: Ігор Попов, експерт з політичних питань).

Основними питаннями дискусії стали: Які виклики існують перед місцевим самоврядуванням під час війни і після її закінчення? Чи потрібна більша централізація влади у період відбудови?  Як будуть розподілятися кошти на відбудову і хто визначатиме пріоритети «Плану Маршала»? Коли пройдуть місцеві вибори на деокупованих територіях?

Навчально-науковий інститут історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук