Підсумкова атестація на кафедрі хімії, географії та наук про Землю

12 червня на кафедрі хімії, географії та наук про Землю пройшла підсумкова атестація здобувачів вищої освіти 4-го курсу першого (бакалаврського) рівня спеціальності 014.07 «Середня освіта (Географія)».

Підсумкова атестація відбувалася під головуванням Кисельова Юрія Олександровича – доктора географічних наук, професора, завідувача кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва.

Здобувачі вищої освіти продемонстрували ґрунтовні знання з фізичної, суспільної географії, методики викладання географії та педагогіки.

По завершенні підсумкової атестації члени екзаменаційної комісії побажали випускникам творчого натхнення, повноти та насиченості життя, професійних і особистих звершень.

Кафедра хімії, географії та наук про Землю сподівається, що після успішного завершення навчання на бакалавраті здобувачі вищої освіти продовжать освіту за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Кафедра хімії, географії та наук про Землю