Гостьова лекція

Гостьова лекція в онлайн-режимі для магістрантів спеціальності «Педагогіка вищої школи» та викладачів кафедри педагогіки.

9 червня доктор педагогічних наук, професор кафедри освітології та інноваційної педагогіки Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди Наталія Олександрівна Ткачова прочитала лекцію в онлайн-режимі для магістрантів спеціальності «Педагогіка вищої школи» та викладачів кафедри педагогіки. Тема лекції «Штучний інтелект в освіті: проблеми та перспективи». Актуальність проблем використання штучного інтелекту в освіті зумовлена необхідністю урахування потенційних можливостей та наявних ризиків упровадження чат-боту GPT  в освітньому процесі сучасного закладу вищої освіти, підготовки викладачів та здобувачів вищої освіти до продуктивного діалогу з мовними моделями штучного інтелекту, зокрема ChatGPT.

Дякуємо Наталії Олександрівні за актуальну та змістовну лекцію!