Засідання разової спеціалізованої ради

Відбулося засідання разової спеціалізованої ради у ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

8 червня 2023 року у ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» відбувся захист дисертації Головко Ольги Сергіївни на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 015 – Професійна освіта (за спеціалізаціями) на тему «Формування демократичної культури майбутніх менеджерів освіти засобами неформальної освіти». Науковий керівник – Гаврілова Людмила Гаврилівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії і практики початкової освіти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет».

Очолила раду Починкова Марія Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Рецензентами стали – Шехавцова Світлана Олександрівна, д. пед. н., професор, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», Швирка Вікторія Миколаївна, канд. пед. н., доцент, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка». Опоненти: Ткачова Наталія Олександрівна, д. пед. н., професор, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, Лебедик Леся Вікторівна, д. пед. н., професор, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка.

За Рішенням спеціалізованої вченої ради і підсумками відкритого голосування членів ради було присуджено здобувачці ступінь доктора філософії.

Бажаємо Ользі Сергіївні й надалі успішного втілення творчих та наукових задумів, професійного натхнення і зростання.