Науковий семінар щодо питань у галузі хімії та наук про Землю

30 травня на кафедрі хімії, географії та наук про Землю відбувся науковий семінар на тему «Сучасні проблеми та дослідження в галузі хімії та наук про Землю».

Захід проведено в рамках засідання наукового гуртка «Наукові здобутки з хімії, географії та наук про Землю» (керівник – Сопов Дмитро Сергійович, Ph.D. з наук про Землю, в. о. завідувача кафедри хімії, географії та наук про Землю).

Проведення семінару спрямовано на розширення наукового потенціалу здобувачів вищої освіти, а також формування інтересу до наукової роботи та навичок апробації результатів науково-дослідної діяльності.

Наприкінці заходу члени наукового гуртка проявили зацікавленість щодо подальших заходів, обговорили нові ідеї й організаційні моменти зустрічей.

Кафедра хімії, географії та наук про Землю