Волонтерська діяльність до Європейського дня парків

Цьогоріч Європейський день парків, який відзначався 24 травня, проходив під слоганом «Парки – для майбутніх поколінь».

В рамках відзначення дня, важливим було підвищити обізнаність про відповідальність, яку ми несемо, щоб зберегти  природну та культурну спадщину для майбутніх поколінь. З цієї нагоди магістрантка-еколог Луганського національного університету імені Тараса Шевченка – Лариса Осипенко, яка займається волонтерською діяльністю в рамках проєкту «Волонтерство – Природа – Людина» в Литві від Європейського корпусу солідарності, за сприяття Аукштайтського національного парку та Лабанорського регіонального парку (Литва), провела презентацію в місцевій гімназії села Відішкес для старшоколасників на тему “Наслідки війни для природно-заповідного фонду України”.

Пані Лариса ознайомила старшокласників з  впливом війни на заповідні території України на прикладі національних парків. Було продемонстровано фото і відеоматеріали з наслідками військової агресії російської федерації для природно-заповідного фонду. В рамках презентації максимальну увагу було приділено наслідкам війни і можливим шляхам їх подолання.

Дякуємо, пані Ларисі за активну громадянську позицію та привернення уваги до екологічних проблем України спричинених збройною агресією російської федерації.

За інформацією кафедри садово-паркового господарства та екології