Участь у тренінгу

Здобувачі освіти ННІІМВСПН прийняли участь у тренінгу.

Нещодавно здобувачі освіти першого бакалаврського та другого магістерського рівня освіти навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально політичних наук прийняли участь у тренінгу у місті Київ «Лабораторію молодіжних антикорупційних інновацій (Youth Anti-Corruption Innovation Lab)».

Лабораторію молодіжних антикорупційних інновацій (Youth Anti-Corruption Innovation Lab) організовано за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в партнерстві з Національним антикорупційним бюро України (НАБУ) та студією онлайн-освіти EdEra в межах Програми ООН з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програма тренінгу була дуже насичена і яскрава, були такі заходи як:

– «Інструменти OSINT для розслідування корупції»
– Особливості функціонування Telegram-ботів. Пошук по фото. Робота з державними та іноземними реєстрами.
–  «Протидія корупції з криптовалютою»
–  «Що змінює процесуальне інтерв’ю для розслідування»
–  «Встановлення психологічного контакту в процесуальному інтерв’ю»
–  Що таке ChatGPT і як він працює. Чому важливо вміти ним користуватися.

Наповнений захід був також різноманітними екскурсіями по місті Київ, родзинкою стала вже сумнозвісне «Межигір’я»- або музей української корупції.

Висловлюємо вдячність організаторам за можливість участі у такому цікавому заході, а також за змістовну та захоплюючу відкриту дискусію! Керівництво та громадський актив ННІІМВСПН і надалі сприятиме залученню молоді до навчальних активностей.

Тренінг організовано за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#UNRPP

Навчально-науковий інститут історії,
міжнародних відносин і соціально політичних наук