Бронзова призерка чемпіонату України

Здобувачка 4 курсу ННІФВС –  бронзова призерка чемпіонату України з важкої атлетики.

23 травня у місті Луцьк проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, присвячений Збройним силам України.

Здобувачка 4-го курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту  Буднікова Тетяна стала бронзовою призеркою змагань. В категорії 49 кілограмів  з результатом: ривок 60 кг, поштовх 83 кг, сума двоборства 143 кг Тетяна посіла III місце.

Тетяна – вихованка Обласної Школи вищої спортивної майстерності,  тренер – Селіванов Костянтин.

24 травня Тетяна успішно склала Державний іспит та отримала відмінну оцінку. Про свій успіх Тетяна розповіла: «Я хвилювалася на державному іспиті більше, ніж на змаганнях! Дуже вдячна моїм викладачам  та  тренеру, всім, хто допомагав мені і був поряд. Я пишаюся, що є здобувачкою навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» і хочу продовжити подальше навчання в магістратурі цього закладу освіти.

Вітаємо Тетяну та її тренера з високим спортивним досягненням!

Бажаємо подальших спортивних перемог! Чекаємо в магістратурі!