Змагання юних авіамоделістів

Участь викладачів кафедри технологій виробництва і професійної освіти у змаганнях юних авіамоделістів Центру НТТ «Шанс»

21 травня Вишнівський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс» провів територіальні відкриті змагання серед учнівської молоді в класі F 1-N – вільнолітаючі моделі літаків у приміщенні, на базі Вишнівського академічного ліцею № 1.

В рамках партнерських взаємодії, змагання відвідали представники кафедри ТВіПО ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» завідувач кафедри доцент Бурдун Віктор Васильович і асистент кафедри Рожкова Анастасія Юріївна. Також захід відвідав вчитель трудового навчання (технологій) ЗОШ №16 м. Сєвєродонецьк, керівник методичного об’єднання вчителів трудового навчання міста Сєвєродонецьк, магістр спеціальності «Середня освіта. Трудове навчання та технології» Попов Євген Леонідович.

Делегація з Луганщини разом з заступником начальника Управління освіти Вишневої міської ради Аллою В’ячеславівною Хомицькою, завідувачем лабораторією авіамоделювання Українського державного центру позашкільної освіти Ігорем Миколайовичем Міленіним, завідувачем відділом науково-технічної творчості КЗ Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва» Людмилою Дмитрівною Карлінською посіли почесні місця у складі журі.

Вихованців гуртка «Авіамоделювання» прийшли підтримати їхні родини.

Учасники змагань мали шість спроб на те, щоб показати найкращі можливості власноруч зроблений літаків. Переможці змагань визначались в трьох категоріях.

Після змагань відбулось урочисте нагородження переможців. В церемонії нагородження однієї з категорій взяв участь Бурдун Віктор Васильович.

Після змагань представники кафедри ТВіПО поспілкувались з керівником гуртка Максимом Рашківським, який розповів про особливості роботи гуртка, технологію виготовлення літаків, правила проведення змагань в класі F 1-N.

Хоча гурток працює трішки більше року, але має певні досягнення:

–  гуртківці отримали перемогу в обласному AviaFestі для юних авіамоделістів Київщини;

– у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту в класі F1N вільнолітаючі моделі літаків у приміщенні команда гуртка у віковій категорії 6-12 років серед 17 команд даної вікової категорії посіла 2 місце. Олег Мерзлюк в особистому заліку завоював 3 місце;

– у відкритих міських змаганнях «Кубок СФЕРИ 2023» з вільнолітаючих моделей команда посіла 2 місце. В особистому заліку Мерзлюк Олег – переможець Етапу Кубка України та чемпіон Києва.

Представники Луганщини побажали керівнику гуртка Максиму Рашківському натхнення, нових перемог та звершень!

Сподіваємось на тісну співпрацю з центром НТТ «Шанс» і дякуємо директору центру Мельник Аллі Володимирівні за запрошення на змагання!

Кафедра технологій виробництва і професійної освіти