Гостьова лекція «Інструменти та індикатори оцінювання інституційної спроможності органів державної влади»

Для здобувачів бакалаврату спеціальностей «Політологія» та «Соціологія» проведено гостьову лекцію «Інструменти та індикатори оцінювання інституційної спроможності органів державної влади».

19 травня 2023 р. провідний науковий співробітник відділу політичних інститутів та процесів Інституту політичних і етнополітичних досліджень ім. І. Ф. Кураса, доктор політичних наук Ляшенко Тетяна Михайлівна прочитала лекцію в онлайн-режимі для здобувачів бакалаврату спеціальностей «Політологія» та «Соціологія». Тема лекції зумовлена тим, що у повоєнній Україні залишаться проблеми системного характеру, які стосуються інституційної спроможності держави, тобто мається на увазі функції, які органи які органи державної влади виконують та результат, який виконання цих функцій забезпечує. Більш того інституційна спроможність держави є одним з основних пунктів Національної програми відновлення України, яка була представлена на конференції з відновлення України в Лугано (Швейцарія).

Після лекції розгорнулася жвава дискусія, до активного спілкування долучилися й викладачі кафедри політології та правознавства, філософії та соціології.

Дякуємо Тетяні Михайлівні за те, що знайшла час для зустрічі з нашими здобувачами.

Навчально-науковий інститут історії, міжнародних
відносин і соціально-політичних наук