День абітурієнта онлайн

19 травня команда Луганського національного університету імені Тараса Шевченка провела черговий День абітурієнта онлайн.

На онлайн-заході були присутні представники університету: ректор, проректор з науково-педагогічної роботи, директори коледжів, директори навчально-наукових інститутів, декани факультетів, їх заступники, завідувачі кафедр, викладачі.

Всім присутнім було презентовано інформаційний відео-ролик про сам університет та його структурні підрозділи.

З умовами вступу та правилами прийому до університету у 2023 році присутніх ознайомила відповідальний секретар приймальної комісії, кандидат педагогічних наук, доцент Володавчик Вікторія Сергіївна.

Прийом та зарахування до університету здійснюється базовим навчальним закладом, його відокремленими структурними підрозділами та відокремленим підрозділом. Нині освітній процес забезпечується всіма структурними підрозділами університету в Полтаві й містах Полтавської області.

У Полтаві знаходяться:

• навчально-науковий інститут культури та мистецтв;
  • навчально-науковий інститут історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук;
  • навчально-науковий інститут публічного управління, адміністрування та післядипломної освіти;
  • факультет іноземних мов;
  • факультет української філології та журналістики.

У Миргороді розташовані:

• навчально-науковий інститут економіки та бізнесу;
  • навчально-науковий інститут фізики, математики та інформаційних технологій;
  • факультет природничих наук;
  • ВСП «Рубіжанський фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».
  • ВСП «Брянківський фаховий коледж ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка»);
  • Регіональний центр професійної освіти (Старобільське, Рубіжанське, Кремінське, Щастинське відділення).

У Лубнах знаходяться:

• навчально-науковий інститут педагогіки і психології;
  • навчально-науковий інститут торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму;
  • навчально-науковий інститут фізичного виховання і спорту;
  • ВСП «Лисичанський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»;
  • ВСП «Кадіївський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»;
  • ВСП «Старобільський фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»;
  • ВСП «Фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Базовий навчальний заклад здійснює підготовку кваліфікованих фахівців за всіма освітніми (освітньо-науковими) рівнями та науковими ступенями – бакалавр, магістр, доктор філософії, доктор наук, підвищення кваліфікації. 6 фахових коледжів випускають фахових молодших бакалаврів, а ВП «Регіональний центр професійної освіти ЛНУ імені Тараса Шевченка» (Старобільське, Рубіжанське, Кремінське відділення) готує кваліфікованих робітників.

Освітня пропозиція Луганського національного університету імені Тараса Шевченка охоплює близько 250 спеціальностей, освітніх програм та професій.

Під кінець заходу організатори запросили всіх на «Ярмарок професій», який відбудеться 26 травня 2023 року о 10.00 годині в кінотеатрі «Київська Русь» м.Лубни, де заклади освіти презентуватимуть свої послуги майбутнім абітурієнтам, та на День відкритих дверей, який теж відбудеться за тією ж адресою 27 травня 2023 року о 12.00 годині, де бажаючі матимуть змогу поспілкуватися з представниками приймальної комісії, адміністрації, дізнаються про вступну кампанію та переваги навчання в ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка – один із найстаріших закладів вищої освіти, який був, є і буде! Мужній колектив шевченківців у всі часи завжди перемагав, відновлювався і ставав лідером, ініціатором, осередком створення нових освітніх ідей, які робили навчання цікавим та ефективним.

Сподіваємося, такі онлайн Дні абітурієнта допоможуть всім бажаючим обрати майбутню професію по душі!

І пам’ятайте: НАША ОСВІТА – ГАРАНТІЯ ВАШОГО УСПІХУ!

До нових зустрічей!

Прес-центр ЛНУ