День вишиванки на ФІМ

На факультеті іноземних мов відсвяткували День вишиванки.

Це свято кожного року у нашій державі відзначають у третій четвер травня. Його започаткували у 2006 році, аби підтримати традиційний український одяг та вшанувати нашу культуру.

Вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. А тому знати про існування такої події як День вишиванки повинен кожен українець.

Так, представники деканату факультету, науково-педагогічні працівники та здобувачі освіти одягнули національне вбрання та долучились до всеукраїнського флешмобу, ідеєю якого є фотографування у вишиванці та викладання цих фото до соціальних мереж. Більш того, у Полтаві цього року облаштували спеціальні фото-зони у колориті українських народних традицій.

Незважаючи на ситуацію у країні ми підтримуємо один одного, і таким чином, вдягнувши вишиванку, підіймаємо дух українців та українських воїнів.

Інформаційний центр факультету іноземних мов