День вишиванки в НН ІКМ

У навчально-науковому інституті культури і мистецтв пройшов День вишиванки.

17 травня, напередодні Дня вишиванки, викладачі та студенти НН ІКМ виступили з вокальними номерами на лекції Анни Шендрик “Народжені у вишиванці: українки в історії ХХ століття”, яка проходила в ПОУНБ імені І.П. Котляревського. Анна Шендрик розповідала про українок, які змінювали світ, розвивали культури, літературу, творили нашу державу.

Також викладачі та студенти взяли активну участь в університетському конкурсі «Моя родина у вишиванці».

У номінації «Сімейні традиції» перемогу здобуло фото Ганни Борзової, магістрантки 1 курсу спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

У номінації «Креативний колектив» перемогу здобуло фото Артура Арояна, канд. архіт.н., доцента кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. На фото зображені студенти 1, 3 та 4 курсів спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

Інформаційний центр НН ІКМ