Профорієнтація в НН ІКМ у травні

У травні навчально-науковий інститут культури і мистецтв провів два Дні абітурієнта.

6 травня НН ІКМ провів онлайн День абітурієнта. Була організована реклама в Полтавській, Харківській, Донецькій, Дніпропетровській, Черкаській, Вінницькій та Львівській областях. Також було розіслано запрошення на електронні адреси шкіл Луганської області.

Зустріч з абітурієнтами розпочалася з презентації всієї структури університету. Далі була надана інформація про умови вступу у 2023 році, про проходження творчих конкурсів. Також абітурієнтам розповіли про кожну спеціальність НН ІКМ окремо та продемонтрували рекламні ролики. Також були присутні абітурієнти і офлайн в кабінеті директора.

18 травня був проведений День абітурієнта очно у майстерні кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. На заході були присутні представники від кожної спеціальності. Абітурієнтам розповіли про історію університету, про правила вступу у 2023 році та провели екскурсію майстернею.

Також запрошуємо абітурієнтів відвідати підготовчі курси для вступу на спеціальність «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», які проходять по суботам за адресою: Полтава, вул. Гагаріна, 3, майстерня кафедри, 3 поверх. Записатися можна за телефоном: 050 258 61 02 – Наталія Миколаївна.

Інформаційний центр НН ІКМ