Веселкою сплелися кольори

Викладачі та здобувачі вищої освіти  навчально-наукового інституту педагогіки і психології взяли активну участь  у традиційному університетському конкурсі «Веселкою сплелися кольори».

Конкурс було присвячено Дню вишиванки.  Основна мета заходу – це збереження  та популяризація українських цінностей.

На конкурсі представлені художні фотографії виробів декоративно-прикладного мистецтва України: вишивка (національний одяг, рушники, серветки, хустки, прикраси, віночки та ін.), кераміка, паперова пластика,  бісерне рукоділля тощо. Адже народне мистецтво, яке передавалося із покоління у покоління століттями, завжди було і є невичерпною скарбницею духовної культури нашого народу.

За кращі конкурсні роботи здобувачі 1-2 курсу спеціальностей «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Спеціальна освіта. Логопедія. Спеціальна психологія», «Початкова освіта. Українська мова і література», «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія» отримали  грамоти та подяки.

За інформацією НН ІПП