День Вишиванки у Миргороді!

18 травня в День Вишиванки в Україні, викладачі та здобувачі освіти ФПН відправилися в захоплюючу подорож до мальовничого міста Решитилівка, що славиться своїми ручними килимами та вишитими сорочками – вишиванками.

Цей день був наповнений культурним зануренням та незабутніми враженнями! Наша зупинка – це чарівний Національний музей вишиванки, де ми перенеслися у минуле. У музеї представлено вражаючу колекцію ретельно вишитих вишиванок, кожна з яких розповідає унікальну історію української спадщини та традицій. Від яскравих візерунків до складних дизайнів, кожний стібок представляє багатогранну культурну тканину нашої улюбленої країни.

Подорожуючи по музею, ми були зачаровані історією кожної вишиванки. Екскурсовод поділився захоплюючими уявленнями про символіку, регіональні варіації та значення цих вишитих шедеврів. Ми не могли не відчувати глибокого зв’язку зі своїми коріннями, споглядаючи красу та майстерність, які були виставлені на вітрині. Це був по-справжньому покорюючий досвід, який поглибив наше вдячне ставлення до нашої культурної спадщини. Це було святкування нашої культурної ідентичності, свідчення стійкості та творчості нашого народу. Ми покинули це містечко відчуваючи натхнення, сили і вдячність за можливість стати частиною такої живої та шанованої традиції.

Нехай ми продовжуємо шанувати і обіймати нашу спадщину, передаючи її майбутнім поколінням з гордістю і любов’ю!

За інформацією факультету природничих наук