День коучингу в ННІнЕБ

16 травня – весь світ відзначає Міжнародний день коучингу

Ініціатива запровадження цієї події йде від сертифікованого майстер-коуча з США Джері Удельсона. Головна мета дня – донести особливе значення цієї професії як засобу професійного і особистісного розвитку.

Директорат навчально-наукового інституту економіки та бізнесу разом з кафедрою менеджменту на чолі із завідуючою Зайцевою Людмилою Олексіївною провели онлайн-зустріч зі здобувачами на тему: «Коучинг як інструмент управління персоналом».

Єлизавета Хілевська, здобувачка освіти 1 курсу спеціальності менеджмент виступила з доповіддю. Вона розповіла присутнім про визначення коучингу, про його основні напрямки та про способи впровадження технологій коучингу в практику управління персоналом.

«За умови будь-яких змін, як внутрішніх, так і зовнішніх, коучинг дозволить співробітникам організації максимально швидко адаптуватися до цих змін, знайти шляхи підвищення ефективності своєї діяльності у нових умовах, знайти в собі ресурси для відповідності новим умовам, домогтися максимальної самореалізації».

За інформацією навчально-наукового
інституту економіки та бізнесу