Видовищні змагання з богатирського  багатоборства

У Запоріжжі 14 травня відбулися видовищні змагання – Чемпіонат України з богатирського багатоборства.

У боротьбі за медалі взяли участь не тільки чоловіки але і жінки. Вони змагалися у декількох вагових категоріях.

Участь у змаганнях могли прийняти ВСІ БАЖАЮЧІ атлети, громадяни України, з належним рівнем підготовки, незалежно, членами якої федерації чи організації вони є.

Луганська область була представлена двома спортсменами, Іголкін Дмитро “майстер спорту України” м. Сєвєродонецьк, Дубовой Олександр “майстер спорту України міжнародного класу” м. Рубіжне, директор навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту ДЗ «Лунганський національний університет імені Тараса Шевченка» та в числі суддівської колегії був тренер ДЮСШ №1 м. Рубіжне суддя міжнародної категорії, майстер спорту України Володимир Дубовой ст. викладач кафедри олімпійського і професійного спорту НН ІФВіС  ДЗ «Лунганський національний університет імені Тараса Шевченка»

Змагання складалися з 5 вправ:

1. Вправа “Зерхера “;
  2. Богатирська колода 130 кг.;
  3. Прогулянка фермера 130 кг.+ 130 кг.;
  4. Утримання ваги перед собою 20кг;
  5. Богатирська тяга 250 – 300 кг.

За сумою 5 вправ Олександр Дубовой  посів 2 місце, що дозволяє продовжити виступати у складі національної збірної України з богатирського багатоборства.

Дмитро Іголкін у запеклій боротьбі виборов 2 місце у ваговій категорії понад 105 кг. Встановивши новий рекорд України у вправі утримання ваги перед собою на прямих руках. ” 50.6 секунд”.

ВІТАЄМО СПОРТСМЕНІВ ТА БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ СПОРТИВНИХ УСПІХІВ!

КРОКУЙМО РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! ДЯКУЄМО ЗСУ ЗА  МОЖЛИВІСТЬ ВИХОВАННЯ МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ!  ЗА МОЖЛИВІСТЬ ПРОВОДИТИ ТА ПРИЙМАТИ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ! СЛАВА УКРАЇНІ!

Директорат НН І ФВіС!