Гостьова лекція

Гостьова лекція голови Громадської  організації «Центр суспільного розвитку Дієва громада» Оксани Сергіївни Очкуровоі «Громадська організація в евакуації».

12 травня відбулася гостьова лекція голови Громадської  організації «Центр суспільного розвитку Дієва громада» Оксани Сергіївни Очкуровоі «Громадська організація в евакуації».

У заході прийняли участь як здобувачі освіти спеціальності «Політологія» та «Соціологія», так і викладачі кафедри філософії та соціологіі, а також кафедри політології та правознавства.

Пані Оксана розповіла про свій досвід евакуації організаціі зі Старобільськоі громади до Свалявської. Учасники заходу ставили питання доповідачці щодо зміни структури організації під час евакуації та після її, про виклики, з якими вона стикнулися перемістившись в нову громаду, про бенефіціарів та цільову групу, з якими вона працює,  про співпрацю з владою та іншими громадськими організаціями, донорами. Обговорили майбутні плани та ризики організації, а також дискутували з приводу конфліктних ситуацій в громаді і місце організації їх вирішення. Проговорили про соціальну напругу серед місцевих та вимушено переміщених осіб.

Ця лекція проводилася в рамках освітнього компоненту «Соціологія організації та управління». Таким чином, учасники лекції змогли удосконалити свої знання, отримати досвід аналізу кейсу переміщення організацій та його далі застосовувати у роботі соціолога.