Насичений профорієнтаційний тиждень НН ІФВІС

Профорієнтаційна робота впродовж тижня 08.05.2023р. – 12.05.2023р.  для навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту була дужа активна.

Про спеціальності за якими готує майбутніх фахівців ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» дізналися ряд закладів загально-середньої освіти Лубенського району. Калужська ЗОШ, Гобінська гімназія, слободо-Петрівська  ЗОШ, Денісівська  ЗОШ, Оржинська ЗОШ, Чевельська ЗОШ та інші.  Взагалі було охоплено 17 ЗОШ Лубенського району Полтавської області.

Дякуємо директору НН ІФВіС Дубовому Олександру Володимировичу за активну організацію профорієнтаційної роботи серед випускників м. Лубни та Лубенської громади!

Дякуємо за надану можливість прийняти участь у профорієнтаційній роботі у режимі онлайн з випускниками ЗОШ м. Пирятин.  Керівнику Луганського обласного відділення НОК України Острєцову Віктору Васильовичу за проведення профорієнтаційної роботи під час проведення спільних заходів.

Разом ми непереможні, сильні, мужні! Слава Україні!

ДИРЕКТОРАТ НН ІФВіС