Підвищення кваліфікації

Підвищення кваліфікації викладачів кафедри публічної служби та управління навчальними й соціальними закладами Навчально-наукового інституту публічного управління, адміністрування та післядипломної освіти у 2023 році

Попри складні умови сьогодення підвищення кваліфікації залишається одним із пріоритетних завдань викладачів кафедри публічної служби та управління навчальними й соціальними закладами Навчально-наукового інституту публічного управління, адміністрування та післядипломної освіти, оскільки це сприяє підвищенню рівня якості викладання.

Так к.п.н., доцент Надія Васиньова пройшла онлайн-курси «Дизай-мислення та інновації для НУО», успішно закінчила курс «Взаємодія органів державної влади з громадськістю» (23 березня 2023) через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus та отримала сертифікат. Отпримала Подяку за підготовку здобувача до участі у III Міжнародній студенській науковій конференції «Приоритетні напрями та вектори розвитку світової науки» (31 березня 2023, м.Черкаси). Приймала участь у вебінарі «Неформальна освіта і набуття Soft Skills» та отримала сертифікат (28 квітня 2023 року) та  Internatinal training of qualifification on the topic «Academic integrity in the training of Masters and Doctors of  PHD in countries of  European Union and Ukraine» (3-16 April 2023).

Іванов Євген к.п.н, доцент приймав участь у таких міжнародних конференціях як: I «Scientific vector of various sphere development: reality future and trends» (26 April 2023); The V Internatinal Science Confarence «Priority directions of science developmant»; The X Internatinal Science Confarence  «Innovative ways of learning developmant» (13- 15 March, 2023 р., Varna, Bulgaria); ІV міжнародній науковій конференції «Наукові тренди постіндустріального суспільства» (31 березня 2023, м. Суми); Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасний стан та перспективи розвитку науки, освіти, технологій та суспільства» (лютий 2023, м. Кременчук, Україна).

Сич Т.В д.п.н., професор приймала  участь у таких міжнародних конференціях як : XІV Internatinal Science  and Practical Confarence  «Developmant, Education and Culture: integration trends in the modern word» (Norway, 11-14 April 2023); XІI Internatinal Science  Confarence  «Goal and the role of word science in life» (Sweden, 27-29 March 2023). Прослухала тренінг-курс за індивідуальною програмою «ПІДГОТОВКА НАУКОВИХ ПРОЄКТІВ ДО ПОДАННЯ НА ГРАНТ. ГРАНТОВІ ПРОГРАМИ ДЛЯ НАУКОВЦІВ» в обсязі 15 год. (0,5 кредитів ЄКТС) 23-25 січня 2023 р. і отримала теоретичні та практичні знання згідно програми: Міжнародні наукові гранти, їх особливості та типологія. Пошук інформації по актуальних грантових заявках та партнерів в рамках гранту. Специфіка оформлення і подання заявок на різні грантові програми. Теорія та практика досягнення успіху у конкурсах програми Горизонт Європа 2023-2024 року (сертифікат № 109).

Птахіна Ольга к.п.н., доцент приймала участь у ХХ Міжнародній школі – семінарі «Сучасні педагогічні технології в освіті», що відбувалася в Харкові в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» з 04-08 квітня 2023 року, відвідала серію педагогічних майстерень спрямованих на формування, розвиток та вдосконалення особистісних професійних компетентностей підвищення ефективності професійної діяльності у сфері освіти. Брала участь у  роботі круглого столу «Цифрова трансформація наукової діяльності у закладах вищої освіти в умовах євроінтеграції»  (31 січня 2023). Пройшла підвищення кваліфікації від ГО «Прогресильні» за напрямом «Прогресильне викладання: складові системи якості вищої освіти» (15 березня- 19 квітня 2023).

Підвищення кваліфікації викладачів кафедри публічної служби та управління навчальними й соціальними закладами відбувалося шляхом стажувань за програмою, участі у конференціях різних рівнів, семінарах, вебінарах з отриманням відповідних документів. Підвищення професійного рівня викладачів – це невід’ємна умова якісної освітньої діяльності кафедри. Незважаючи на небезпеку ми всі разом тримаємо освітній фронт, формуємо філософію змін, створюємо сучасний освітній простір.

Доцент кафедри публічної служби та
управління навчальними й соціальними закладами
Ольга Птахіна