Дні науки у Фаховому коледжі ЛНУ

У Фаховому коледжі ЛНУ відбулися Дні науки для здобувачі освіти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

28.04.2023 року відповідно до Програми проведення Днів науки у ВСП «Фаховий коледж ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» викладачі та здобувачі освіти 2 та 3 курсів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», під час онлайн-засідання презентували результати своїх наукових досліджень. Під час засідання слухачі ознайомилися з актуальними темами в галузі документознавства. Були оговорені такі питання, як математика пов’язана з документознавством, система електронного документообігу та його впровадження на підприємствах та установах України, основні чинники, що впливають не лише на процес раціоналізації діловодства, а й на рівень виконавської дисципліни та інші.

Особливу увагу заслуговують доповіді таких здобувачів, як: Запорожцевої Олександри, Сахно Ксенії – 3 курс, Курило Анастасії – 2 курс. Найкращі роботи здобувачів освіти було рекомендовано до друку.

Фаховий коледж
ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка