Об’єднані наукою

Кафедра публічної служби та управління навчальними й соціальними закладами взяла участь у зустрічі в рамках проекту «Об‘єднані наукою».

27 квітня 2023 р. викладачі кафедри публічної служби та управління навчальними й соціальними закладами Навчально-наукового інституту публічного управління, адміністрування та післядипломної освіти взяли участь у онлайн-зустрічі в рамках проекту «Об‘єднані наукою» від Офісу підтримки вченого на тему: «Взаємодія Верховної Ради України та наукових працівників в рамках реалізації парламентом законодавчої функції».

Спікером зустрічі був: Антон Моргун, Головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України. До участі у круглому столі долучилися керівники та працівники закладів вищої освіти та наукових установ України.

На зустрічі обговорювалися механізми залучення наукових працівників ЗВО до трансформації законодавства України, технічні можливості та онлайн ресурси задля обговорення проєктів законодавчих актів, необхідність внесення пропозицій до проєктів та діючих законів науково-педагогічними працівниками у якості експертів за окремими питаннями тощо.

Кафедра публічної служби та управління
навчальними й соціальними закладами НН ІПУАПО