Вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи

У НН ІКМ провели ряд заходів до Дня пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

21 квітня викладачі та студенти НН ІКМ відвідали Полтавський художній музей (галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка, де відбулася зустріч з ліквідаторами аварії на ЧАЕС. Вони презентували книгу розповідей про аварію від полтавців, які їздили на ліквідацію наслідків аварії, їх сімей. Розповідали про те, як готувалися до від’їзду в Прип’ять, про відчуття при перебуванні на атомній станції.

26 квітня викладачі та студенти НН ІКМ поклали квіти до пам’ятника жертвам аварії на Чорнобильській АЕС в Полтаві та вшанували пам’ять загиблих в наслідок цієї аварії.

У цей же день студентським самоврядуванням інституту була організована онлайн зустріч із студентами та викладачами «(Не)правда про Чорнобиль». Члени студентського самоврядування Катерина Цимбалюк, Єлизавета Мельник та Гліб Шаповаленко самостійно підготували цікаву доповідь із презентацією про міфи, які точаться навколо Чорнобильської аварії, про пропаганду Радянського Союзу та про прояв цієї катастрофи у мистецтві.

Інформаційний центр НН ІКМ