Дні науки на кафедрі менеджменту

На кафедрі менеджменту навчально-наукового інституту економіки та бізнесу відбулися Дні науки.

Згідно з Програмою проведення Днів науки в ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» на кафедрі менеджменту навчально-наукового інституту економіки та бізнесу 18.04.2023 було проведено Круглий стіл за тематикою: «Актуальні аспекти менеджменту і адміністрування»

Колектив кафедри менеджменту разом зі здобувачами бере активну участь у наукових дослідженнях задля підготовки компетентних, конкурентоздатних бакалаврів та магістрів з менеджменту із знаннями та вміннями, необхідними для прийняття відповідальних управлінських рішень в умовах нових викликів з боку сучасного глобального та регіонального середовища.

Під час онлайн-засідання було презентовано результати наукових досліджень здобувачів освіти кафедри менеджменту (публікація тез доповідей: Всеукраїнська науково-практична конференція «Бухгалтерський облік, контроль та аналіз в умовах інституційних змін», яка відбулась 27 жовтня 2022 року м. Полтава.; IIІ Всеукраїнська науково – практична конференція «Актуальні проблеми соціально-економічних систем в умовах трансформаційної економіки», яка пройшла 13-14 квітня 2023 р. у м. Дніпро; VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми та перспективи розвитку обліку, аналізу та контролю в соціально-орієнтованій системі управління підприємством, яка відбулась 30-31 березня 2023 р., м. Полтава).

Особливу увагу заслуговують доповіді таких здобувачів, як: Кабаченко Вікторія, Хілевська Кузмінська Аліна, Савісько Софія, Гриценко Єлизавета – 1 курс, Фірсова Альона, Винник Ярослава – 3 курс.

Навчально-науковий інститут економіки та бізнесу