Дні науки у Старобільському фаховому коледжі

У Старобільському фаховому коледжі ЛНУ імені Тараса Шевченка традиційно пройшли щорічні Дні науки.

25 квітня у Відокремленому структурному підрозділі «Старобільський фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» традиційно пройшли щорічні Дні науки. З вітальним словом виступила директор коледжу Олена Крутько, яка побажала успішної роботи учасникам заходу.

Наукові педагогічні читання відбулися за двома секціями:

• «Інновації та перспективи в дошкільній та початковій освіті».
  • «Актуальні питання документознавства: історія та сьогодення».

Здобувачі освіти презентували свої наукові роботи, в яких ознайомили слухачів із актуальними темами в галузях документознавства, початкової та дошкільної освіти.

Викладачі коледжу відзначили високий рівень доповідей, найкращі роботи здобувачів освіти було рекомендовано до друку.

Дякуємо всім викладачам та здобувачам освіти, які долучилися до Днів науки-2023.

Старобільський фаховий коледж
ЛНУ імені Тараса Шевченка