Про «Нариси історії Луганщини» на «Суспільному»

Завідувач кафедри історії України Олександр Набока розповів про «Нариси історії Луганщини» на телеканалі «Суспільне».

Провідні викладачі навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук досить часті гості ефірів регіональних та загальноукраїнських телеканалів. Вони виступають у ролі експертів з тих чи інших питань української історії та сьогодення. Так, доктор історичних наук, завідувач кафедри історії України ЛНУ імені Тараса Шевченка Олександр Набока взяв участь у вечірньому ефірі популярного телеканалу «Суспільне».

Темою для обговорення став нещодавній вихід у світ науково-популярного видання «Нариси історії Луганщини», автором якої, разом із Віталієм Курилом та Ольгою Забудковою, і є Олександр Набока. В ефірі телеканалу висвітлили питання щодо вкорінених та імперських міфів, які паплюжать достовірну історію української Луганщини, роль українського населення у її цивілізаційному становленні на межі середньовічної та модерної історії. Також співавтор Нарисів розповів про свої дослідження значення іноземних підприємців у процесі становлення індустріальної економіки Донбасу у другій половині ХІХ – на початку ХХ ст.

Відзначимо, що участь у програмах популярних телеканалів є важливою складовою популяризації досягнень викладачів ННІІМВСПН.

Кафедра історії України