Дні науки на кафедрі інформаційних технологій та систем

На кафедрі інформаційних технологій та систем пройшли дні науки.

На кафедрі ІТС пройшли дні науки  для здобувачів освіти, які навчаються на спеціальностях 121 Інженерія програмного забезпечення та 123 Комп’ютерна інженерія.

Традиції НН ІФМІТ з проведення днів науки у квітні продовжуються і у військовий час. Кафедрою інформаційних технологій та систем дні науки були проведені у змішаному форматі. Завідувач кафедри Микола Семенов і частина студентів взяли участь офлайн у м. Полтава, решта здобувачів освіти та викладачів ‒ в онлайн режимі за допомогою Google Meet.

Зустріч розпочалась із вітального слова директора інституту Геннадія Могильного (к.т.н.). Далі завідувач кафедри ІТС Микола Семенов (к. п. н.) привітав учасників, стисло охарактеризував основні напрямки наукової діяльності кафедри, та надихнув учасників на нові наукові здобуття.

Після цього здобувачі освіти представляли свої напрацювання:

• Клопов Дмитро Романович, здобувач освіти 4 курсу, рівень бакалавр, спеціальність «Інженерія програмного забезпечення»: ВИКОРИСТАННЯ ПРОТОКОЛУ LDAP ДЛЯ ДОСТУПУ ДО LMS MOODLE. Керівник ‒ завідувач кафедри ІТС, к.п.н. Микола Семенов.
  • Шадрін Павло Олексійович, здобувач освіти 4 курсу, рівень бакалавр, спеціальність «Інженерія програмного забезпечення»: ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ ПОШТОВИХ СЕРВЕРІВ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ФУНКЦІОНУВАННЯ ДОКУМЕНТООБІГУ В УНІВЕРСИТЕТІ. Керівник ‒ завідувач кафедри ІТС, к.п.н. Микола Семенов.
  • Тарасов Грегоріо Філіп Олександр, здобувач освіти 1 курсу, рівень бакалавр, спеціальність «Інженерія програмного забезпечення»; ІНТЕГРАЦІЯ ЧАТА GPT  В ІНШІ ДОДАТКИ ЗА ДОПОМОГОЮ PYTHON. Керівник ‒ завідувач кафедри ІТС, к.п.н. Микола Семенов.
  • Терещенко Дмитро Олексійович, здобувач освіти 4 курсу, рівень бакалавр, спеціальність «Інженерія програмного забезпечення»: СТВОРЕННЯ FRONTEND-ЧАСТИНИ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ ЗА ДОПОМОГОЮ REACT\REDUX. Керівник ‒ асистент кафедри ІТС Володимир Матієвський.
  • Снєжко Олександр Едуардович, здобувач освіти 4 курсу рівень, бакалавр, спеціальність «Комп’ютерна інженерія»: РОЗРОБКА СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ ДЛЯ ГОТЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ НА ОСНОВІ ARDUINO. Керівник ‒ асистент кафедри ІТС Володимир Матієвський.
  • Дворніков Дмитро Юрійович, здобувач освіти 2 курсу, спеціальність «Комп’ютерні науки»: ГНУЧКА РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ. Керівник ‒ доцент кафедри ІТС, к.п.н. Смагіна О.О.
  • Вередін Микола, здобувач освіти 3 курсу, спеціальність «Інженерія програмного забезпечення»: ОСОБЛИВОСТІ РОЗРОБКИ ДОДАТКІВ ВІРТУАЛЬНОЇ РЕАЛЬНОСТІ ДЛЯ VR-ШОЛОМІВ OCULUS. Керівник ‒ доцент кафедри ІТС, к.п.н. Переяславська С.О.
  • Дворніков Дмитро Юрійович, здобувач освіти 2 курсу, спеціальність «Комп’ютерні науки»: ОГЛЯД ПРОБЛЕМ БЕЗПЕКИ ОПЕРАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ ANDROID. Керівник ‒ доцент кафедри ІТС, к.п.н. Переяславська С.О.
  • Крутько Олександр Олександрович, здобувач освіти 3 курсу, спеціальність «Комп’ютерні науки»: ОГЛЯД ТЕХНОЛОГІЇ РОЗПІЗНАВАННЯ ЗОБРАЖЕНЬ. Керівник ‒ доцент кафедри ІТС, к.п.н. Переяславська С.О.
  • Кірюшин Данило Павлович, здобувач освіти 4 курсу рівень бакалавр, спеціальність «Інженерія програмного забезпечення»: РОЗРОБКА ЧАТ-БОТУ НА БАЗІ МЕСЕНДЖЕРУ TELEGRAM. Керівник ‒  доцент кафедри ІТС, к.т.н. Козуб Г.О.
  • Нелєпа Олексій Володимирович, здобувач освіти 4 курсу, рівень бакалавр, спеціальність «Інженерія програмного забезпечення»: ІНТЕГРАЦІЙНЕ ТЕСТУВАННЯ ОРКЕСТРАТОРА КОНТЕЙНЕРІВ НА ПРИКЛАДІ KUBERNETES. Керівник ‒ доцент кафедри ІТС, к.т.н. Козуб Г.О.
  • Униченко Владислав Павлович, здобувач освіти 4 курсу, спеціальність «Комп’ютерна інженерія»: ПРОЄКТУВАННЯ СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ МІКРОКЛІМАТУ В ОРАНЖЕРЕЇ. Керівник ‒ старший викладач кафедри ІТС Донченко В.Ю.

По завершенню події викладачі кафедри ІТС відзначили високий науковий рівень доповідей та їх якісне зростання  доповідей у порівняльні із 2022 роком.

Кафедра інформаційних технологій та систем