Подарунок від The LEGO Foundation

Днями навчально-науковий інститут педагогіки і психології у межах участі в проєкті від The LEGO Foundation отримав подарунок.

Участь у проєкті беруть викладачі кафедр філологічних дисциплін (Починкова Марія, Коваленко Катерина) і дошкільної та початкової освіти (Бадер Світлана, Борисенко Карина).

У межах проєкту «Сприяння освіті» (Меморандум між МОН та The LEGO Foundation) викладачів було запрошено ознайомитися зі шведською програмою соціально-емоційного розвитку дітей дошкільного віку Pеppy Pals («Веселі друзі»), яка ґрунтується на наукових дослідженнях, емпіричних і теоретичних знаннях соціального та емоційного інтелекту. Зміст концепції базується на методах незалежної дослідницької організації CASEL – Асоціація співпраці задля соціально-емоційного розвитку (Collaborative Association for Social and Emotional Learning), а також на роботах відомої психологині у сфері емоційного інтелекту Боділ Веннберг.

Завдяки цій співпраці з The LEGO Foundation в Україні ми отримали цінний подарунок – сучасні наочно-методичні ресурси (набори іграшок та книги для роботи з дошкільниками) для реалізації Програми «Pеppy Pals».

Щиро вдячні команді The LEGO Foundation в Україні! Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Навчально-науковий інститут
педагогіки і психології