Дні науки на кафедрі всесвітньої історії та міжнародних відносин

21 квітня на кафедрі всесвітньої історії та міжнародних відносин навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук пройшли традиційні щорічні Дні науки.

Студентські наукові читання відбулися у рамках двох секцій: «Всесвітня історія та джерелознавство політичної історії» (керівник секції – доктор історичних наук, професор Ігор Михальський), «Актуальні проблеми міжнародних відносин» (керівник секції – завідувач кафедри, доктор політичних наук Олена Балацька).

Зі вступним словом виступила завідувач кафедри Олена Балацька, наголосивши на важливості студентських наукових розвідок для формування майбутніх фахівців.

У заході взяли участь викладачі кафедри, студенти, магістранти та аспіранти. Під час засідання секції з міжнародних відносин піднімалися проблеми євроатлантичної інтеграції України, збройних конфліктів, зміни геополітичного балансу сил, інформаційної політики в умовах сучасних безпекових викликів. Історики обговорили теми, присвячені історії середньовічної Європи,реформам короля Станіслава Августа Понятовського, працям Йосипа Флавія, постаті Йозефа Бузека.

Висловлюємо щиру подяку всім, хто прийняв участь у заході та бажаємо творчої наснаги та професійних здобутків.

Навчально-науковий інститут історії,
міжнародних відносин і соціально-політичних наук