Політологи взяли участь у відкритій лекції Юлії Узун

Гарант освітньо-наукової програми третього рівня вищої освіти 052 «Політологія» Антон Бадер спільно з аспірантами доєдналися до відкритої лекції доктора політичних наук Юлії Узун.

24 квітня директор навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук, гарант освітньо-наукової програми третього рівня вищої освіти Антон Бадер та аспіранти 1-3 року навчання спеціальності  052 «Політологія» доєдналися до лекції доктора політичних наук, доцента кафедри політології ОНУ імені І.І. Мечникова УЗУН Юлії Вадимівни «Територіальна політика держав ЄС: стабілізація і конструювання політичних систем», яка проводилася на базі Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д.Ушинського.

Захід відбувався у відкритому форматі, отже, доєднатися до нього змогли аспіранти університетів-партнерів, викладачі різних ЗВО України, а також усі бажаючі.

Лекція була насиченою цікавою інформацією, ґрунтовна і по завершенню викликала жваву дискусію серед присутніх.

Дякуємо шановній Юлії Вадимівні та колегам з кафедри політичних наук і права Університету Ушинського за дискусію та можливість доєднатися до заходу.

Навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин
і соціально-політичних наук