Засідання спецради із захисту докторських дисертацій Д 29.053.01

19-20 квітня у ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» була розпочата робота Спеціалізованої вченої ради із захисту докторських дисертацій Д 29.053.01.

Голова ради – ректор, доктор педагогічних наук, професор Олена Караман. На порядку денному були представлені дві докторські дисертації: Прокопенко Альони Олександрівни на тему «Теоретико-методологічні засади  педагогічної концепції едукації майбутніх учителів в умовах діджиталізації освіти» за спеціальністю 13.00.04 –  теорія і методика професійної освіти; науковий консультант – Харківська Алла Анатоліївна, доктор педагогічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради.

Офіційними опонентами були запрошені – Марина Гриньова, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, ректор Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка; Григорій Луценко, доктор педагогічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка; Марія Починкова, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри філологічних дисциплін ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», які відмітили високий рівень підготовки здобувачки.

Чернети Світлани Юріївни на тему «Теорія та практика підготовки майбутніх фахівців із соціальної роботи до надання соціальних послуг» за спеціальністю 13.00.05 – соціальна педагогіка.

Члени ради та опоненти (Ганна Слозанська, доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка; Оксана Кравченко, доктор педагогічних наук, професор, декан факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; Вікторія Степаненко, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри соціальної педагогіки ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка») дійшли висновку, що дисертантка реалізувала власний науковий задум щодо важливості теоретичної та практичної підготовки майбутніх фахівців із соціальної роботи до надання соціальних послуг.

Членами Спеціалізованої вченої ради одноголосно було прийнято Рішення про присудження здобувачкам наукового ступеня доктора педагогічних наук.

Щиро вітаємо шановних дисертантів та їх наукових наставників із успішним захистом дисертаційних робіт та бажаємо натхнення на нові наукові звершення!

Спеціалізованої вченої ради із захисту докторських дисертацій
Д 29.053.01