Захист дисертації Луценко А.В.

19 квітня в університеті відбувся захист дисертації Луценко Алли Володимирівни на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 111 – Математика на тему «Квазігрупи з властивостями оборотності».

Очолив раду Жучок Юрій Володимирович, доктор фізико-математичних наук, професор ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Рецензентом стала  Юлія Жучок, кандидат фізико-математичних наук, доцент ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка». Опонентами стали: Володимир Щедрик, доктор фізико-математичних наук, провідний науковий співробітник Інституту прикладних проблем механіки і математики імені Я. С. Підстригача НАН України; Володимир Дереч, кандидат фізико-математичних наук, доцент Вінницького технічного університету; Олег Романів, кандидат фізико-математичних наук, доцент Львівського національного університету імені Івана Франка.

За Рішенням спеціалізованої вченої ради і підсумками відкритого голосування членів ради було присуджено здобувачці ступінь доктора філософії.

Бажаємо Аллі Володимирівні й надалі успішного втілення творчих та наукових задумів, професійного натхнення і зростання.

Разова спеціалізована рада