День довкілля на факультеті природничих наук

14 квітня на факультеті природничих наук відбувся День довкілля.

Зустріч для здобувачів освіти факультету природничих наук було організовано за ініціативи кафедри садово-паркового господарства та екології та студентського наукового гуртка «Екологічний клуб».

Модератором зустрічі виступила Катерина Березенко, старший викладач кафедри садово-паркового господарства та екології. Під час онлайн зустрічі для учасників виступили Ірина Кирпичова, доцент кафедри садово-паркового господарства та екології, керівниця «Екологічного клубу», яка розповіла про екологічні наслідки військових дій для довкілля.

Також, виступили членкині «Екологічного клубу» Дар`я Делль та Лариса Осипенко, магістрантки 1 курсу за спеціальністю 101 Екологія, які презентували доповідь про вплив Чорнобильської катастрофи на об’єкти природно-заповідного фонду України.

Дякуємо організаторам та учасникам зустрічі за можливість обговорити питання, які турбують сьогодні мільйони українців.

За інформацією кафедри
садово-паркового господарства та екології