Високі державні нагороди пауерліфтерів

Провідним українським спортсменам та тренерам вручені високі державні нагороди.

У четвер, 13 квітня 2023р., за дорученням Міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта, державний секретар Мінмолодьспорту Олексій Перевезенцев вручив високі державні нагороди провідним українським спортсменам та тренерам.

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту України, досягнення високих спортивних результатів, професіоналізм та відданість справі Краматорські спортсмени, випускник та студент ДЗ «Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» були удостоєнні наступних відзнак:

• Олексія Бичкова – чемпіона XI Всесвітніх ігор з пауерліфтінгу, ЗМСУ з пауерліфтингу, випускника навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту, спеціальність 017 «Фізична культура і спорт» нагороджено Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня;
  • Володимира Рисєва – чемпіона XI Всесвітніх ігор з пауерліфтінгу, ЗМСУ з пауерліфтингу, студента першого курсу навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту спеціальність 017 «Фізична культура і спорт» нагороджено Орденом «За заслуги» ІІ ступеня.

Вітаємо з державними нагородами, бажаємо досягнення нових спортивних вершин!!

Директорат НН ІФВіС