Педагогічні читання

На кафедрі дошкільної та початкової освіти відбулись традиційні педагогічні читання.

Днями на кафедрі дошкільної та початкової освіти відбулись традиційні педагогічні читання: «Світоч українського слова і духу: сторінками життєвого і творчого шляху Бориса Грінченка», присвячені 160 річниці від дня народження відомого педагога, літературознавця, громадського діяча Бориса Дмитровича Грінченка (організатор заходу ‒ к.пед.н., доцент Єпіхіна Марина Анатоліївна).

Свої дослідження презентували здобувачі 1-4 курсів спеціальностей «Початкова освіта», «Початкова освіта. Українська мова і література». З привітанням до учасників читань виступили в.о. директора НН ІПП Цалапова О.М., завкафедри Бадер С.О.

Презентовані доповіді здобувачів були цікавими, інформаційно-наповненими та розкрили багатогранну діяльність Бориса Грінченка як вченого, педагога, письменника та громадського діяча. Були представлені цікаві факти з життя та творчості Бориса Грінченка. Всі учасники заходу отримали сертифікати про участь у педагогічних читаннях.

Бажаємо учасникам та науковим керівникам подальших творчих злетів!

Навчально-науковий інститут педагогіки і психології