V МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Запрошуємо взяти участь у V Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тенденції та перспективи розвитку якісної підготовки майбутніх фахівців фізичної культури і спорту в умовах ступеневої освіти».

Шановні колеги! Запрошуємо науковців та викладачів закладів вищої освіти взяти участь у V Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тенденції та перспективи розвитку якісної підготовки майбутніх фахівців фізичної культури і спорту в умовах ступеневої освіти», яка відбудеться 19 – 20 квітня 2023 року в Державному закладі «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» (Навчально-науковий інститут фізичного виховання і спорту, м. Лубни, Полтавська область, Україна).

Форми роботи конференції: очна, заочна, онлайн.

Урочисте відкриття конференції та пленарне засідання відбудеться в режимі онлайн 19 квітня 2023р. об 11:00 АМ Україна.

Підключення до конференції на платформі Zoom за посиланням:

Організатор конференції
Олена Вікторівна Отравенко, к.п.н., доцент
кафедри теорії та методики фізичного виховання
навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту
ДЗ «Луганського національного університету імені Тараса Шевченка»