Всеукраїнська студентська конференція в НН ІФВС

У НН ІФВС відбулася VII Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Сучасні проблеми фізичного виховання і спорту: погляд молоді».

12-13 квітня в НН ІФВС відбулася VII Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Сучасні проблеми фізичного виховання і спорту: погляд молоді» в рамках академічної мобільності та Днів науки за участю 91 учасника із різних закладів вищої освіти України. Захід тривав у режимі online на платформі Google Meet.

Ініціатором проведення конференції стала кафедра теорії та методики фізичного виховання. Співорганізатором конференції – КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради.

З мотивуючими словами підтримки і вдячності до здобувачів вищої освіти та учасників звернулися директор НН ІФВС ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Олександр Дубовой, голова Луганського обласного відділення НОК України, начальник обласного відділення Комітету фізичного виховання і спорту МОН України Віктор Острєцов; співорганізатори конференції: завідувач кафедри фізичного виховання та спортивного вдосконалення КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради Олена Школа та голова відділення НОК України в Харківській області, власник почесної відзнаки «Європейська лаврова нагорода» Віктор Христоєв.

Конференцію проведено з метою обміну передовим досвідом в рамках угоди про співпрацю, апробації результатів наукових доробок здобувачів вищої освіти.

Пленарне засідання відкрила голова наукової комісії НН ІФВС Олена Отравенко. Талановита молодь України розкрила науковий потенціал з питань стем-освіти, інновацій у фізичному вихованні та спорті, інклюзивного навчання, викладання фітнесу, кросфіту, бойового хортингу в закладах освіти,використання віртуальної реальності в підготовці фахівців ФКіС, питань національно-патріотичного виховання та олімпійської освіти молоді під час воєнних дій,особливостей спортивного тренування та ін.

Найкращі доповідачі були: Марина Хутренко, Юлія Момот, Іван Боярчук, Марина Сорочинська, Кирило Іванов, Ангеліна Калініна, Анастасія Гайдай, Анастасія Сокол, Владислав Лосєв, Богдан Талалай, Катерина Кривець, Валерія Горяінова,  Сергій Горбенко.

Робота була плідною, конструктивною, сприяла визначенню перспективних напрямків підготовки конкурентоздатних фахівців галузі освіти та ФКіС, розвитку креативності, патріотизму, виявлення обдарованої молоді для подальшої наукової діяльності.

За результатами учасники отримали сертифікати та підготовлено до друку збірник наукових праць студентів «Науковий пошук молодих дослідників» № 3. 2023.

Оргкомітет конференції висловлює щиру подяку здобувачам вищої освіти та їх науковим керівникам. Бажаємо всім учасникам творчих звершень та плідної співпраці між закладами вищої освіти!

За інформацією НН ІФВС