Спортивне життя навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту

Квітень для навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту розпочався зі спортивних перемог.

5 квітня  2023р. у м. Львов за підсумками чемпіонату України з пауерліфтингу студентка четвертого курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» Олена Шаталова посіла 2 місце у ваговій категорії до 63 кг серед юніорок, виборовши срібло в сумі, присіданнях, жимі лежачі та становій тязі.

7-8 квітня 2023 року естафету продовжила Кривець Катерина студентка першого курсу спеціальності «Середня освіта. Фізичка культура» ставши бронзовою призеркою у чемпіонаті Полтавської області з вільної боротьбі серед жінок у ваговій категорії 50 кг.

Вітаємо з спортсменок Олену та Катерину та їх тренерів Сергія Кривошея за підготовку та виховання Катерини та Кривошея за підготовку Катерини та Андрія Івженка і Ігора Ясененського за підготовку Олени!

Бажаємо подальших спортивних досягнень! Крокуймо разом до перемоги!!!

Директорат НН ІФВіС