Підготовка до Великодня

Сьогодні студентське самоврядування разом з профспілковою організацією університету та ректоратом почали підготовку до пасхальних свят.

Розмальовували писанки не тільки в кольорах традиційного орнаменту, але й справжніми українськими барвами.

Наше сьогодення – захист Батьківщини — головний обов’язок кожного українця. Хтось бореться на фронті зі зброєю в руках, хтось стає волонтером, а студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка пишуть історію російсько-української війни на писанках, майстерно відтворюючи патріотичні символи та написи.

Українська писанка не втрачає свою популярність, наповнюється новими барвами нашого життя і стає цінним надбанням української національної культури.

Українці здавна вірили, що символи на писанці мають дуже сильну енергетику! Тож ми впевнені, що великодні яйця з написами “Україна Єдина”, “Слава Україні”, “Я люблю Україну” та інші – стануть своєрідним оберегом миру та злагоди в Україні.