Гостьова лекція

Кафедра дошкільної та початкової НН ІПП освіти підтримує тісні зв’язки зі своїми партнерами та постійно обмінюється досвідом у межах різних заходів, у тому числі, гостьових лекцій.

Так, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти Людмила ВАРЯНИЦЯ провела гостьову лекцію для здобувачів спеціальності «Початкова освіта» у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренко з теми: «Розвиток дизайн-мислення майбутніх вчителів початкової школи у процесі фахової підготовки».

Студенти мали можливість познайомилися з інноваційною методологією вирішення нестандартних проблем, на практиці сформувати навички дизайн-мислення.

Гостьова лекція відбулась за підтримки завідувачки кафедри дошкільної і початкової освіти СДПУ імені А.С. Макаренка ПАВЛУЩЕНКО Наталії Миколаївни.

Дякуємо колегам за співпрацю та цікавий досвід!

За інформацією навчально-наукового
інституту педагогіки і психології