Шаховий турнір в ННІФВіС

6 квітня в ННІФВіС вперше пройшов шаховий онлайн-турнір присвячений Міжнародному дню спорту на благо миру та розвитку.

У змаганнях взяли участь здобувачі освіти спеціальностей 017 Фізична культура і спорт, 014 Середня освіта. Фізична культура та 224 Технології медичної діагности та лікування. Турнір проходив за швейцарської системою (жеребкування після кожного туру відповідно набраним очкам) з контролем часу – 15 хвилин на партію кожному з гравців.

Безперечним лідером турніру став майстер спорту України з шахів, здобувач 4 курсу спеціальності Фізична культура і спорт – Олексій Котляр. Незважаючи на це, боротьба була завзята та точилася на кожній дошці.

Все ж таки майстерність Олексія дозволила йому виграти всі партії і стати переможцем. Друге місце посів Семенюк Олександр – здобувач 3 курсу спеціальності Фізична культура і спорт, бронза у Майбороди Микити – 2 курс спеціальності Середня освіта. Фізична культура.

Зазначимо, що Микита є  кандидатом в майстри спорту з гандболу, а Олександр – майстром спорту з сучасного п’ятиборства. Отже наші спортсмени не лише сильні, а й розумні!

Усі учасники залишилися задоволеними, подякували за можливість зустрітися за шаховою дошкою з товаришами, отримати досвід гри в такому форматі та висловили бажання проводити подібні турніри і надалі.

Окрему подяку за допомогу в організації та проведенні змагань висловлюємо головному судді турніру – Олегу Столяревському, який є директор ГО «Луганської обласної федерації з шахів».

Вітаємо переможців та призерів і готуємося до наступного виду змагань – шашок!