Наукова конференція на НН ІПП

З 4 по 5 квітня на базі кафедри соціальної педагогіки НН ІПП відбулася Всеукраїнська наукова конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених.

Всеукраїнська наукова конференція «Теоретичні та прикладні аспекти діяльності фахівців соціономічної сфери в умовах сучасності», метою якої стала популяризація наукових здобутків молодих учених України щодо професійної діяльності фахівців соціономічної сфери в умовах сучасності; налагодження співпраці між здобувачами вищої освіти як молодих науковців.

У роботі конференції взяли участь більш ніж 100 молодих науковців з різних закладів вищої освіти України, окрім ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» це здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти: Хмельницького національного університету, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Також, в межах роботи конференції, було проведено круглий стіл з фахівцями соціальної сфери, у роботі якого взяли участь представники Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі містечка» (м. Полтава та м. Київ), Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Лубенської міської ради, Лубенського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Інклюзивно-ресурсного центру Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області, Благодійної організації «Парафіяльний благодійний фонд «Карітас Лубни», Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради, Лубенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, а також керівники керівник Центру психологічного відновлення та адаптації, Студентської соціальної служби та Центру розвитку кар’єри ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

За підсумками роботи конференції учасники отримали сертифікати, а також підготовлено до друку збірник наукових праць студентів «Науковий пошук молодих дослідників».

Дякуємо всім молодим ученим та фахівцям соціальної сфери, які взяли участь у нашому заході. Сподіваємося, що цікава та плідна робота конференції надихнула Вас до подальших наукових досліджень.

До наступних зустрічей!

За інформацією  навчально-наукового інституту педагогіки і психології